top of page

Переможці "STEAM House" - 2018

У номінації «IoT» — Інтернет речей:

  • ІІІ місце — «Використання новітніх технологій для побудови інтелектуальних систем».
    Розробники: Юрченко Анна, Павленко Анастасія (м.Одеса);
    керівники/куратори Проекту— Кіт Ігор, Ольга Кіт,
    Одеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «ОРТ» № 94 з поглибленим вивченням івриту та інформатики імені В.Жаботинського Одеської міської ради Одеської області

  • ІІ місце — «Smart Safety System».
    Розробники: Сергієнко Олександр, Чернов Данило, Цуканов Олександр (смт. Царичанка, Дніпропетровська область);
    керівник/куратор Проекту — Єлісєєв Антон,
    КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

  • І місце — «Автономний мобільний міні агрокомплекс».
    Розробники: Зінов'єва Таїсія, Кузнєцова Марія,
    Козиряцька Єлизавета
     (м. Запоріжжя);
    керівник/куратор Проекту— Аджимян Ольга,
    Комунальний заклад «Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради


У номінації «Smart gadgets» — розумні пристрої:

  • ІІІ місце — «Електроролики».
    Розробник — Савчук Костянтин (м. Чернівці);
    керівник/куратор Проекту — Сушма Анастасія,
    ДВНЗ "Чернівецький політехнічний коледж"

  • ІІ місце — «Шини по сезону».
    Розробник — Корбут Михайло (м. Чернівці);
    керівник/куратор Проекту— Кондрюк Денис,
    Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді

  • І місце — «Odor generator».
    Розробники — Роман Віталій, Іван Сльоза (м. Горішні Плавні, Полтавська область);
    керівник/куратор Проекту— Роман Олександр,
    ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області


У номінації «Smart City» — розумне місто:

  • ІІІ місце — «Розумний снігоприбирач».
    Розробники: Олійник Артем, Мехеда Денис, Лепський Олексій, Віталій Тумачов (м. Київ);
    керівник/куратор Проекту— Компанець Антон,
    ДЗНЗ «Дитяча інженерна академія»

  • ІІ місце — «Створення штучної екосистеми».
    Розробник — Хараджян Михайло (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область);
    керівник/куратор Проекту — Шапоріна Ольга,
    Криворізький Центрально-Міський ліцей

  • І місце — «Water Well Hydro Control».
    Розробник — Левко Тамара (с. Довге, Закарпатська область);
    керівник/куратор Проекту— Левко Галина,
    Довжанська ЗОШ

download.jpg

Контакти Оргкомітету

вул. Митрополита Василя Липківського, 36, к. 206
03035, м. Київ

e-mail: stemosvita@gmail.com,
steam.house.ua@gmail.com

bottom of page